BİZ KİMİZ?

Roasthane olarak toptan/perakende kahve markamız Bernoulli Artisan Coffee ve giyim/aksesuar markamız Barista Butik ile kahve piyasasında ve online alışveriş alanında faaliyet gösteriyoruz. Bernoulli ve Barista Butik ürünlerine ek olarak dünya markalarının kahve makineleri ve ekipmanlarını da sizlerle buluşturuyoruz. Siz de roasthane.com’dan dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir veya toptan kahve tedariki için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Bu hizmetlerin yanı sıra kahveye dair birçok konuda işletmeniz için bizden danışmanlık alabilir, Roasthane ile çözüm ortağı olarak ilerleyebilirsiniz.

NELER YAPIYORUZ?

Roasthane’nin temelinde, kahve sektöründe geçirdiğimiz uzun zaman boyunca edindiğimiz bilgi ve tecrübeler yer alıyor. “Yeni nesil kahve kavurma evi” mottosuyla çıktığımız bu yolda, birlikte çalıştığımız firmaları benimseyen düşünce yapımız doğrultusunda işletmelerin kâr marjını artıran bir çözüm ortağı olarak sektörde fark yaratmayı hedefliyoruz. İşletmeler için yeşil çekirdek tedarik etmekle beraber kendi yeşil çekirdek teminini yapan işletmelerin kahvelerini de uygun ve istenilen profilde, özenle ve titizlikle kavuruyor ve teslim ediyoruz. 

 

ROASTHANE NASIL ÇALIŞIYOR?

1) Adım: Yeşil Çekirdek Temini

Yeşil çekirdeğinizi bizden temin edebilir ya da çekirdek temini için destek isteyebilirsiniz. 

2) Adım: Kahvenin Kavrulması

Bizden temin ettiğiniz veya dışarıdan tedarik ederek getirdiğiniz yeşil çekirdeği, istediğiniz profilde titizlikle kavuruyor ve paketleme işlemini sizin yapacağınız şekilde teslim ediyoruz.

3) Adım: Paketleme

Kavurduğumuz kahveyi istediğiniz gramajda (250-500-1000 gram) paketliyor ve ürünleri etiketli paketler olarak teslim ediyoruz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.

Sunduğumuz hizmetler hakkında daha fazla bilgi almak ve bu hizmetlerden yararlanmak için aşağıdaki formu doldurabilir, mail gönderebilir ya da telefon numarasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Email: info@roasthane.com

Tel: (0546) 562 00 67

TALEP FORMU

Talep Formu